To, že máme kvalitní a široký sortiment domácích spotřebičů, to je samozřejmě jen část úspěchu. Důležitý je i přístup k našim zákazníkům, který musí být vřelý a profesionální. Tudíž jsme rádi za e-mail, který jsme obdrželi od našich věrných a spokojených zákazníků, o který se chceme podělit :)

"Dobrý deň, pán Randus,

veľmi pekne ďakujem za perfektné vybavenie reklamácie konvice. Oceňujem Váš profesionálny prístup k zákazníkom. 

V domácnosti už dlhšie používame produkty značky Bravo a sme s nimi spokojní. Ak sa budeme v budúcnosti rozhodovať o nejakých ďalších produktoch, určite sa budeme snažiť byť verní tejto značke a poradíme ich aj našim známym. 

V novom roku Vám želám veľa zdravia, šťastia a spokojných zákazníkov. Vašej firme prajem, aby mala šťastnú ruku pri výbere takých zamestnancov, ako ste Vy.

S pozdravom

                  vďačná zákazníčka  Straková zo Žiliny"

Vloženo 22.01.2020

1

1

1

Stalo se pěkným zvykem, že Jablonský Gurmán (= kuchařky a kuchaři firemní kuchyně) pečou během roku i pro zákazníky Bravospotřebičů  (perníky, štoly, mazance, cukroví, aj).  V letošním říjnu došlo k malé změně, kdy z těsta uhněteného Jablonským Gurmánem upekla a zabalila oblíbené slané pečivo třída 4C ZŠ Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí. Dětem se práce moc líbila a doufáme, že i naši zákazníci jejich snahu ocení. Isolit-Bravo tímto způsobem podpořila třídu v jejich programu Abeceda peněz. 

    

    

Vloženo 11.10.2019

1

1

1

Zdravíme fanoušky Bravospotřebičů. Tento týden si naši obchodní zástupci pan Malý, Krištof a Provazník převzali nové služební vozy z rukou naší krásné Blanky. Přejeme šťastnou cestu a hlavně bez nehod!


Vloženo 3.10.2019

1

Nasledujte nás na Facebooku