Každým Vámi zakoupeným produktem značky BRAVO přispíváme 5,- Kč na dobročinné účely.

Nevíte si rady, jak vybrat Vysavač, Rychlovarnou konvici, Kulmu na vlasy, Ventilátory atd.? Přečtěte si rady našich obchodních zástupců a nevyberete si špatně.

Jak vybrat rychlovarnou konvici

Každému se líbí něco jiného, to je jasné a v žádném případě zde nechci s nikým polemizovat o barvě a tvaru a velikosti. To je věc každého a každý ať si vyberte podle svého gusta. Nicméně já zde rozeberu několik bodů, které jsou pro výběr rychlovarné konvice také důležité.

Čtěte dále ...

Jak vybrat tyčový akumulátorový vysavač

Možná si někdo z Vás, položí otázku, proč si mám kupovat tyčový akumulátorový vysavač, když mám doma klasický podlahový vysavač do zásuvky. Na co budu mít vysavače dva? Vysvětlení je jednoduché. V domácnosti, zejména v kuchyni, kde se pohybují lidé, připravují snídaně, svačiny, obědy nebo večeře, ať chceme nebo ne, stále se produkují nějaké nečistoty. Tu upadne drobek od chleba, tu se nám rozsype mouka nebo cukr. Podobné je to v koupelně s vlasy. Dříve se tento úklid řešil smetákem a lopatkou. Nebo jste museli jít pro velký podlahový vysavač, vytáhnout ho například ze skříně, kotelny nebo technické místnosti. Musíte ho někde zapojit do zásuvky a pak můžete začít vysávat. To už dnes nemusíte, máte možnost zvolit sofistikovanější řešení a tím je tyčový akumulátorový vysavač. Který je většinou postavený někde v rohu kuchyně nebo připevněný v držáku na zdi, připravený k okamžitému použití.

Čtěte dále ...

Jak vybrat kulmu nebo kulmofén

Asi to známe každá z nás - ráno je nejvíce hektické – děti do školy, příprava svačin, snídaně pro všechny členy rodiny, případně starost o naše domácí mazlíčky. A času pro sebe samotnou zbývá již velice málo. Samozřejmě že chceme co nejméně času strávit úpravou vlasů, ale na druhou stranu musíme vypadat hezky celý den.

Čtěte dále ...

Nasledujte nás na Facebooku