Každým Vámi zakoupeným produktem značky BRAVO přispíváme 5,- Kč na dobročinné účely.
  • Prodejci kávovarů ROOMA

  • MALL

Rychlovarné konvice

Rychlovarné konvice

Kuchyň bez rychlovarné konvice? Dnes již absolutně nereálná představa. Rychlovarné konvice jsou praktickým a pohotovým pomocníkem v prostředí domova, na chatě, pracovišti apod. Vždy se hodí mít rychle uvařenou kávu, čaj, instantní polévku či jiné horké nápoje.

Rychlovarné konvice jsou také designový doplněk. Vyberou si tedy milovníci klasických tvarů, moderního designu, ale i retro vzhledu. V nabídce máme konvice různých objemů, materiálů a různých doplňkových funkcí.

Existuje 31 produktů.

Zobrazení 1-12 z 31 položek

Aktivní filtry

Kód: 10031403

Konvice Saly B-4800

Moderní nerezová konvice se všemi praktickými funkcemi, které běžný uživatel ocení. Má moderní elegantní vzhled s dobře čitelnou měrku hladiny vody. Samozřejmostí je filtr proti usazeninám, světelná kontrolka provozu a pojistka proti přehřátí a centrální 360° konektor.

Cena 726,00 Kč S DPH
600,00 Kč bez DPH
Zobrazit
Skladem

Kód: 10060000

Konvice July B-4626

Lehká, praktická, skleněná konvice s objemem 1,7 l. Vidíte, kolik v ní máte vody, dobře se s ní nalévá voda. Tato rychlovarná konvice se vyznačuje praktičností a objemem 1,7L. Je Světelná kontrolka provozu ukazuje současný stav konvice. LED podsvícené dno dělá konvici velice elegantní.

Cena 620,00 Kč S DPH
512,00 Kč bez DPH
Zobrazit
Na skladě není dostatek produktů

Nasledujte nás na Facebooku